BLUZY SZKOLNE

Samorząd Uczniowski PSM I i II stopnia pod opieką pani Magdaleny Gorzkowskiej rozpoczął akcję „BLUZY SZKOLNE”. Przeprowadzona kilka dni temu ankieta pozwoliła wyłonić najlepszą, według społeczności szkolnej, wersję szkolnych bluz. Poniżej przedstawiamy dostępną kolorystykę.

Bluzy można zamówić w następujących rozmiarach:
– standardowe: S – 4XL (bluza pomarańczowa), S – 3XL (bluzy w pozostałych kolorach)
– dziecięce: 146 cm – 10 lat, 158 cm – 12 lat
(tabele rozmiarów znajdują się poniżej – tabela z opisem NEW dotyczy bluzy w kolorze pomarańczowym, tabela z opisem ORIGINAL dotyczy bluz w pozostałych kolorach).

Osoby zainteresowane zakupem bluzy proszone są o zgłaszanie się odpowiednio:
– uczniowie OSM – do wychowawców klas,
– pracownicy szkoły oraz uczniowie PSM I i II stopnia – do pani Magdaleny Gorzkowskiej.
Przy zgłoszeniu należy podać:
– imię i nazwisko ,
– wersję bluzy (z kapturem lub bez),
– rozmiar,
– kolor.
Koszt:
– bluza z kapturem 100 zł,
– bluza bez kaptura 75 zł.
Należy dokonać płatności przelewem bezpośrednio po dokonaniu zamówienia na konto firmy STILUS – dane poniżej:
Tytuł przelewu: imię i nazwisko, rodzaj bluzy (z kapturem/bez kaptura), kolor (nr), rozmiar
STILUS
Studio Wydawniczo Reklamowe