Nagrody 2008/2009

ROK SZKOLNY 2008/2009

VII Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku

W dniach 16 - 17 marca 2009 r. w Płocku odbył sie VII Konkurs Muzyki Współczesnej.Wspaniale zaprezentowała się uczennica III klasy OSM I st. Joanna Zielińska (klasa fortepianu Pani Moniki Rupczak), która zajęła I miejsce.
Gratulujemy !

Sukcesy dęciaków

W dniu 28 marca 2009 r. w Szkole Muzycznej I st. w Radziejowie odbyły się II Spotkania Kujawskie Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych.

W I grupie wiekowej wyróżnienia otrzymały: Karolina Ostrowska oraz Katarzyna Zbozień (klasa fletu Pana Jacka Zasady).

W III grupie wiekowej wyróżnienie otrzymał Patryk Hołtyn (klasa puzonu Pana Mieczysława Żelazko).
Pedagogom i uczniom gratulujemy!

Brązowy Dyplom Chóru CANTO

W dniu 28 marca 2009 r. w Bydgoszczy odbył się IV Ogólnopolski Konkurs Pieśni Pasyjnej. Brązowy Dyplom w kategorii chórów świeckich zdobył chór CANTO pod dyrekcją Pana Mariana Szczepańskiego.
Gratulujemy Panu Profesorowi i młodzieży !

Sukcesy uczniów OSM I stopnia

W dniu 04.04.2009r. nasi uczniowie reprezentowali szkołę   w dwóch konkursach międzyszkolnych: w IX Edycji Konkursu Recytatorskiego "W Wierszolandii" nasz reprezentant - Konrad Weber- uczeń klasy IIIa, przygotowany przez p.Annę Zbozień zdobył I miejsce! W II Edycji Konkursu Piosenki Dziecięcej "Marzenia się spełniają" uczennica klasy Ib - Oliwia Dramczyk - z klasy p.Urszuli Frąckiewicz-Dorszewskiej zdobyła III miejsce!Zaś uczennica klasy II - Wiktoria Ochmańska - z klasy p.Joanny Piwek-Drożdżewskiej zdobyła jedno z dwóch, przyznanych przez jury konkursu, wyróżnień.
Gratulujemy!

Kolejne sukcesy uczniów

Na odbywającym się w dniach 23-24 kwietnia 2009 roku II Międzywojewódzkim Konkursie Wykonawstwa Muzyki Polskiej w Kutnie doskonale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.
Joanna Zielińska, uczennica klasy III OSM I stopnia zdobyła wyróżnienie w I grupie wiekowej( klasa fortepianu Pani Moniki Rupczak).
Weronika Strzelecka, uczennica klasy IV OSM I stopnia otrzymała wyróżnienie w II grupie wiekowej(klasa fortepianu Pani Moniki Rupczak).
Również wyróżnienie w II grupie wiekowej zdobył Adrian Malinowski, uczeń VI klasy OSM I stopnia (klasa fletu Pana Jacka Zasady).
Zaś wyróżnienie w III grupie wiekowej zdobyła Justyna Dalecka, uczennica III klasy PSM II stopnia(klasa skrzypiec Pani Katarzyny Kalety)

Nauczycielom i uczniom serdecznie gratulujemy.

III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

29.04.2009 roku w Szkole Podstawowej nr.23 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego  odbył się III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej,  w którym II miejsce zdobyły uczennice Paulina Tkaczyk i Ada Gliszczyńska prezentując piosenkę pt. "Wake me up before you go..." pod opieką Pani Joanny Karkoszki oraz Pani Grażyny Czerwińskiej.

Szkoła otrzymała również dypom uznania za udział w Konkursie.

Gratulujemy!

Sukcesy młodych pływaków

W dniu 5 czerwca 2009r. na terenie basenu OSiR odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie uczniów klas II i III szkół włocławskich. Drużyna naszej szkoły wywalczyła Srebrny Puchar, zajmując zespołowo II miejsce w mieście. Gratulujemy!