SZLACHETNA PACZKA - POMAGAMY!

W tym roku Zespół Szkół Muzycznych im. Cz. Niemena we Włocławku, z inicjatywy Samorządów Uczniowskich włącza się w akcję SZLACHETNA PACZKA. Akcja opiera się o ideę przekazywania bezpośredniej pomocy osobom potrzebującym i ich rodzinom na podstawie wcześniejszego rozpoznania ich potrzeb.
Objęliśmy opieką Panią Stanisławę i Jej rodzinę, stając się tym samym Darczyńcą w tej świątecznej akcji charytatywnej.
Z całą siłą wspólnego działania zachęcamy do pomocy i włączenia się w zbiórkę TRZECH KLUCZOWYCH POTRZEB dla Pani Stanisławy i Jej Rodziny.
Zbieramy DARY RZECZOWE, które gromadzimy w przygotowanym do tego kartonie w holu szkolnym do dnia 9 GRUDNIA 2022 r.
Zbieramy również ŚRODKI FINANSOWE na zakup krzesełka pod prysznic dla Pani Stanisławy. Dowolną kwotę można przekazać wrzucając ją do PUSZKI ustawionej w holu szkolnym w dniach 30 LISTOPADA – 1 GRUDNIA 2022 r.
TRZY KLUCZOWE POTRZEBY RODZINY:

1. Żywność

herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne i rybne

2. Krzesełko pod prysznic dla Pani Stanisławy (zbiórka pieniędzy do puszki w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2022 r.)

3. Środki czystości

Mydło, żel myjący, szampon, proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące

Podpaski/tampony, pampersy dla dorosłych rozmiar L, podkłady nieprzemakalne wielorazowego użytku rozm. 150x90, chusteczki nawilżane
Inne potrzeby:
Odzież: dres damski rozmiar M, koszulka / t-shirt damski rozmiar M, kurtka (zimowa) damska rozmiar XXL, spodnie (np. jeansy) damskie rozmiar L, dres męski rozmiar L, koszula czarna męska rozmiar L, rozmiar kołnierzyka 42
Materiały szkolne: zeszyty
Wyposażenie mieszkania: kołdra, poduszka, pościel (poszwy, prześcieradło)
Potrzeby niematerialne: rehabilitacja dla Pani Stanisławy po udarze
Szczególne upominki: ciepłe skarpetki damskie, książka romantyczna, torebka młodzieżowa
Zachęcamy do włączenia się w akcję i dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc!