Drodzy Państwo!!!
Rodzice, Przyjaciele, Sympatycy Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku
Dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na doskonalenie warunków nauczania naszych dzieci,  informujemy że przystąpiliśmy do akcji „1,5% dla naszej szkoły”.
Rozliczając się za rok ubiegły możecie Państwo przekazać 1,5% swojego podatku dochodowego na społeczność naszej szkoły.
Co to oznacza?
Każda osoba, która jest podatnikiem podatku dochodowego od osób fizycznych może w zeznaniu rocznym przeznaczyć 1,5% swojego całkowitego rocznego zobowiązania podatkowego na rzecz polskiej organizacji pożytku publicznego (OPP).
To łatwy sposób wspierania działań dobroczynnych. Przekazanie 1,5% podatku nie wpływa na ostateczną wysokość zobowiązania podatkowego i nie generuje dodatkowych kosztów dla podatnika.
Zachęcamy do wsparcia społeczności naszej szkoły. Środki zebrane w ramach tej akcji mogą znacząco wpłynąć na rozwój talentów i poprawę warunków edukacji naszych dzieci. Odwołując się do Państwa życzliwości i troski o dobro uczniów, które jednocześnie staje się dobrem nas wszystkich, zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1,5% podatku na rzecz ZSM we Włocławku za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska” https://www.spsm.edu.pl/
Jak to zrobić?
  • W odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym wpisz numer KRS: 0000052078
  • Koniecznie podaj Cel szczegółowy 1,5%: ZSM we Włocławku
Serdecznie dziękujemy Państwu za zainteresowanie akcją!!!