pomoc
 Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku
Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

Nagrody 2023/2024

ROK SZKOLNY 2023/2024

 

 

I miejsce w Wierszykarni

Miło nam poinformować, że w odbywającym się w dniu 29 listopada 2023 roku XVIII Konkursie Recytatorskim dla Dzieci i Młodzieży „Wierszykarnia” zorganizowanym przez Centrum Kultury „Browar B.”, pierwsze miejsce zdobył uczeń Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, Piotr Michalski z klasy V OSM. Opiekunem Piotra była pani Karolina Matusiak-Bednarek. Serdecznie gratulujemy!

 

Sukcesy na Konkursie Pieśni Patriotycznej i Wojskowej

Miło nam poinformować, że na zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 4 we Włocławku II Kujawskim Konkursie Pieśni Patriotycznej i Wojskowej w dniu 18 listopada 2023 roku duet Katarzyna Sosnowska (śpiew) i Łukasz Sławianowski (fortepian) zajął III miejsce w kategorii Zespoły, natomiast Grand Prix konkursu otrzymała Julia Stasinowska. Obie wokalistki kształcą się w klasie śpiewu pani Wiesławy Kończewskiej-Plac. Gratulujemy!

 

II miejsce w Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej

Miło nam poinformować, że uczennica klasy śpiewu pani Wiesławy Kończewskiej-Plac, Julia Stasinowska, zdobyła II nagrodę w odbywającym się w dniu 11 listopada 2023 roku w Centrum Kultury Browar B. we Włocławku XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Ojczyźnianej. Serdecznie gratulujemy!

 

Sukcesy w konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w odbywającym się w październiku 2023 roku konkursie plastycznym na najpiękniejszą pocztówkę o tematyce „Włocławek, stolica Kujaw”, zorganizowanym przez Klub „Łęg” Centrum Kultury Browar B. W kategorii wiekowej 7 lat drugie miejsce uzyskała Lena Badura z klasy I OSM, a wyróżnienie Jagoda Lach z klasy I OSM. W kategorii wiekowej 10-11 lat trzecie miejsce zdobyła Alicja Wrocławska z klasy IV OSM. Natomiast w kategorii wiekowej 12 lat pierwsze miejsce przyznano Alicji Jarząbkowskiej z klasy VI OSM, zaś wyróżnienie – Kindze Nowak z klasy VI OSM. Serdecznie gratulujemy!

 

Srebrne medale w Mistrzostwach Włocławka SZS w Badmintonie

Miło nam poinformować, że na odbywających się w dniu 31 października 2023 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 we Włocławku Mistrzostwach Włocławka SZS w Badmintonie reprezentujący naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci chłopcy: Marcel Patalon i Jan Żarnowski oraz dziewczęta: Natasza Biernacka i Małgorzata Błaszkiewicz, a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewczęta: Julia Dyszczyńska i Blanka Nowakowska zajęli II miejsca. Serdecznie gratulujemy!

 

Sukcesy szachowe

Miło nam poinformować, że na odbywającym się w dniu 21 października 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 12 we Włocławku turnieju szachowym „Polubić szachy – zostań Mistrzem” zorganizowanym przez fundację „Zagrajmy razem”, uczennica Julia Szwarc z klasy VI OSM zdobyła II miejsce, zaś uczennica Martyna Mosakowska z klasy VI OSM uzyskała III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy!

 

Wyróżnienie w konkursie „Mikrofon dla Malucha”

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III OSM, Barbara Błaszkiewicz, zdobyła wyróżnienie w XIV Konkursie Wokalnym „Mikrofon dla Malucha” organizowanym w Klubie Łęg we Włocławku w dniu 20 października 2023 roku. Gratulujemy!