Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

Pracownicy szkoły

DYREKCJA SZKOŁY
 
ROMAN KOZICKI - dyrektor

BEATA  CHEŁMINIAK  - wicedyrektor 

ALEKSANDRA BIERNACKA  - wicedyrektor

 

PRZEDMIOTY  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Karolina Matusiak-Bednarek - j.polski, wychowawca

Iwona Gonstal - j.polski

Grażyna Czerwińska - j.angielski, wychowawca

Daria Kijuk - j.angielski, etyka, wychowawca

Agata Chylińska - j.francuski

Agnieszka Sołtysiak - matematyka

Jolanta Jesionowska - matematyka

Julita Kocimska - edukacja wczesnoszkolna

Joanna Piwek-Drożdżewska  - edukacja wczesnoszkolna

Hanna Zielińska - edukacja wczesnoszkolna, etyka

Michał Biernacki - wychowanie fizyczne, wychowawca

Maciej Muszyński - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca

Joanna Piwońska - biologia, przyroda

Joanna Wojtczak - geografia

Izabela Brudzińska - chemia, fizyka

Sylwia Jaśpińska - Puzio - plastyka

s.Krystyna Waksmundzka - katecheza katolicka

Dawid Mendrok - katecheza ewangelicka

Jolanta Ziółkowska - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca

Grzegorz Poturalski - informatyka

Marek Kownacki - technika, informatyka

Renata Przybysz - wychowanie do życia w rodzinie

Eliza Ludkiewicz - psycholog

Dobrawa Wiśniewska  - pedagog

Ewa Krupińska - logopeda

Beata Chełminiak - wychowawca świetlicy szkolnej

Monika Pawlicka - wychowawca świetlicy szkolnej

Agnieszka Stasinowska - wychowawca świetlicy szkolnej

Angelika Typiak - wychowawca świetlicy szkolnej

Ewa Szczepańska - biblioteka

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH

Ewa Grębocka-Stachowiak - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament – kierownik sekcji

Anna Dąbrowska - fortepian dodatkowy

Beata Grzegorowska - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament

Zuzanna Hołda - fortepian obowiązkowy, akompaniament

Maria Jasińska - fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

Anna Jędrzejewska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów

Adam Klarecki - organy, improwizacja organowa, fortepian dodatkowy, akompaniament, zespół kameralny

Klaudia Kołata - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament, zespół kameralny

Dorota Kuczyńska - akompaniament

Jolanta Marciniak - fortepian, fortepian dodatkowy

Zbigniew Merecki - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów, akompaniament

Monika Rupczak - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów, akompaniament

Monika Stanowska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów

Ewa Szczepańska - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament

Jacek Szczepański - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

 

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW STRUNOWYCH

Katarzyna Kaleta - skrzypce, zespół kameralny – kierownik sekcji

Elżbieta Bednarek - altówka

Aleksandra Biernacka - skrzypce

Agata Chylińska - wiolonczela

Violetta Dzięcielewska - skrzypce, zespół instrumentalny

Marek Dzięcielewski - skrzypce

Martyna Kocik - wiolonczela

Przemysław Kowalski - gitara

Anna Nasarzewska - skrzypce, zespół kameralny

Aleksandra Pilarska - skrzypce, zespół kameralny

Ewa Witczak - wiolonczela

Andrzej Wyrwicki - kontrabas

Zofia Zalewska - gitara, zespół kameralny

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, AKORDEONU I PERKUSJI

Grzegorz Weręgowski - perkusja –  kierownik sekcji

Małgorzata Bętkowska - flet, zespół kameralny

Halina Brzezińska - flet

Sławomir Brzozowski - akordeon, zespół kameralny

Ewa Główka - flet, zespół kameralny

Przemysław Gronkowski - klarnet, zespół kameralny

Dobrawa Grzymała - saksofon

Roman Kozicki - klarnet

Bogumiła Olejnik - obój, zespół kameralny

Anna Skowron - flet, zespół kameralny

Dariusz Zaleśny - saksofon

Jacek Zasada - flet 

Mieczysław Żelazko - trąbka

 

SEKCJA PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

Lucyna Klarecka - kształcenie słuchu, formy muzyczne, historia muzyki –  kierownik sekcji

Anna Dąbrowska - rytmika, kształcenie słuchu

Magdalena Gorzkowska - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, harmonia, zasady muzyki z elementami edycji nut, literatura muzyczna

Paulina Gostyńska - kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne, chór

Teresa Karpińska - zasady muzyki z elementami edycji nut, harmonia, formy muzyczne

Marta Miklaszewska - kształcenie słuchu, rytmika, zasady muzyki z elementami edycji nut, literatura muzyczna, zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z kształcenia słuchu

Dorota Reniecka - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, literatura muzyczna, harmonia, chór, zespół instrumentalny

Marian Szczepański - zespół wokalny, chór

 

WYDZIAŁ WOKALNY

Wiesława Kończewska - Plac - śpiew, dykcja i recytacja

  

ADMINISTRACJA

Magdalena Jezierska - kierownik gospodarczy

Grażyna Kowalewska - specjalista do spraw uczniowskich

Justyna Lewandowska - specjalista do spraw kadr

 

Mirosława Grabowska - sprzątaczka

Beata Jagodzińska - sprzątaczka

Bożena Literska - sprzątaczka

Anna Parczewska - sprzątaczka

Zofia Pawłowska - sprzątaczka

Joanna Piekarska - sprzątaczka

Joanna Tumińska - sprzątaczka

Mateusz Kędracki - stroiciel

Bogdan Świątkiewicz - robotnik magazynowy

Jan Łuczak - dozorca