Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

2018.04.24-26 IX Włocławskie Spotkania Skrzypcowe - wyniki

 

 

nagroda główna GRAND PRIX

IX Włocławskich Spotkań Skrzypcowych „Na polską nutę

 

MAJA CICHOŃ

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Żaganiu

 

 

 

GRUPA I

 

Laureaci:

 

I miejsce                     – ZUZANNA SITEK

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie

 

II miejsce                     – MICHALINA REKSA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu

 

III miejsce                   – ZOFIA REJNOWSKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu

 

IV miejsce (ex aequo) – DOMINIKA GĄSIEWSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

 

                                    – ELENA WRZESZCZ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Krotoszynie

 

V miejsce (ex aequo)  – AMELIA KROPIDŁOWSKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

 

                                    – EMILIA PAPROCKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi

 

                                    – LILL SZEFLINSKI

 

                                   – HANNA SZYC

                                      z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

 

 

WYRÓŻNIENIA           – NIKODEM BURZAK

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu

 

                                    – NATALIA ZOFIA CYGAŃSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

 

                                    – WANDA FILIPCZUK

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach

 

                                    – MARIA GALBFACH

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płocku

 

                                    – ROKSANA GŁODOWSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

 

                                    – MICHALINA GOLZ

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

 

          – SAMUEL GRAFF

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

 

                                    – HELENA ANNA MAŁECKA

                                       z Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia Camerata Vladislavia w Aleksandrowie Kujawskim

 

                                    – ALAN NOWAK

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach

 

                                    – MAJA PITER

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Pabianicach

 

                                    – URSZULA SIMIŃSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu

 

                                    – LIDIA SKUPNIEWICZ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego w Chełmnie

 

                                    – BOŻENA STANKIEWICZ

                                       z Katolickiej Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Śremie

 

                                    – JULIA STAŃCZYK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi

 

                                    – ZUZANNA STASZEWSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi

 

                                    – ZUZANNA ANTONINA SZYKUŁA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

 

                                    – OLGIERD WEROCHOWSKI

                                       z Niepublicznej Innowacyjnej Szkoły Muzycznej Instytut Suzuki w Gdańsku

 

GRUPA II

 

Laureaci:

 

I miejsce                     – MARCELINA RUCIŃSKA

                                       z Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach

 

II miejsce (ex aequo)  – ŁUCJA MATEŃKO

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Łukowie

 

                                   – ANNA WIELEŃSKA

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach

 

III miejsce (ex aequo) – LAURA JUCHNIEWICZ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

 

                                   – JAN MALIŃSKI

                                       z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

 

        – BARTOSZ OLSZEWSKI

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu

                                  

                                   – NINA RAUKUĆ

                                       z Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach

 

                                    – ANTONINA REISING

                                      z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Krotoszynie

 

IV miejsce (ex aequo) – MAŁGORZATA FILIPCZUK

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach

 

                                    – ANTONI JEŻ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 4 im. Karola Kurpińskiego w Warszawie

 

                                    – MAŁGORZATA KUBÓW

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Głubczycach

 

                                    – OLIWIA WALCZAK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Kole

 

                                    – AMELIA WRONA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

 

                                   – NATALIA ZAWADZKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu

 

V miejsce (ex aequo)  – MAŁGORZATA BŁAZIK

z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Warszawie

 

          – HANNA CZAJKOWSKA

                                       ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku

 

                                    – MARCELINA DERA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Wacława z Szamotuł w Szamotułach

 

                                    – ALICJA FLISIKOWSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie

 

                                    – MARIA SILVESTRI

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

 

WYRÓŻNIENIA         – MARIKA BEIFUS

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

 

                                    – ANTONIO BRZESKI

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

 

                                    – ZOFIA CZERWIŃSKA

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

 

            – ZUZANNA GIESZCZ

    z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim

 

           – ZOFIA HISZPAŃSKA

               z Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach

 

            – GABRIELA KAŹMIERCZAK

                z Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

 

              – MAŁGORZATA MIŚKOWIEC

                 z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

 

             – OLIWIA NOWAK

                z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Krotoszynie

 

              – JULIA OLEKSIAK

                 z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

 

              – MATEUSZ PAJĄK

                 z Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach

 

             – JAN ROMAN

    z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Bolesławcu

 

– URSZULA RUSEK

    z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

 

– ADRIANNA STACHOWIAK

   z Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

 

– NIKODEM STĘPIEŃ

   z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Będzinie

 

– GABRIELA SZYDŁOWSKA

   z Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

 

– MICHALINA ZOFIA WASILEWSKA

   z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi

 

 

GRUPA III

 

Laureaci:

 

I miejsce                     – MAJA CICHOŃ

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Żaganiu

                                                  

II miejsce                     – ZUZANNA SZUMIŃSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

                                                  

III miejsce                    – ADRIANNA TREPIŃSKA

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku

 

IV miejsce (ex aequo) – BARBARA KŁOPOCKA

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 2 im. Fryderyka Chopina we Wrocławiu

 

                                   – MARTA KUBÓW

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Głubczycach

 

V miejsce (ex aequo)  – ADAM JÓZEF FALENTA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu

 

                                     – ZOFIA LIPSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie

 

                                   – ZOFIA RÓŻA SAWICKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

 

                                   – SZYMON STASIK

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu

 

                                   – HANNA STECZEK

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach

 

                                   – NOEMI WRONA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

                                  

WYRÓŻNIENIA         – JULIA BRDYS

                                       z Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach

 

                                    – ZOFIA FABINIAK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu

 

                                   – MAGDALENA KLOC

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach

 

 

 

NAGRODY POZAREGULAMINOWE

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego:

 

w grupie I – MICHALINA REKSA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu

 

w grupie II – MARCELINA RUCIŃSKA

z Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach

 

w grupie III – MAJA CICHOŃ

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Żaganiu

 

 

Nagroda Fundacji „Samotna Mama” dla najmłodszego uczestnika konkursu:

 

BOŻENA STANKIEWICZ

z Katolickiej Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Śremie

 

Nagrody Fundacji „Samotna Mama” dla uczniów reprezentujących Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku:

 

HELENA MENDROK

 

ANTONIO BRZESKI

 

GABRIELA KAŹMIERCZAK

 

ADRIANNA STACHOWIAK

 

GABRIELA SZYDŁOWSKA

 

ZUZANNA SZUMIŃSKA