Nagrody 2019/2020

ROK SZKOLNY 2019/2020

Srebro na Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych FINALIS

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Antonina Uzarczyk z klasy fletu pani Małgorzaty Bętkowskiej zdobyła srebrną nagrodę na odbywającym się w dniach 12-16 listopada 2019 roku w Białymstoku IV Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych FINALIS 2019. Tosi akompaniowała pani Klaudia Kołata. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Złoty Dyplom na XXII Cantio Lodziensis

Jest  nam  niezmiernie  miło  poinformować,  że  chór  CANTO  Zespołu  Szkół  Muzycznych  im.  Czesława  Niemena  we  Włocławku  pod  dyrekcją  pana  Mariana  Szczepańskiego  na  odbywającej  się  w  dniu  16  listopada  2019  roku  22  edycji  Łódzkiego  Festiwalu  Chóralnego  „Cantio  Lodziensis”  zdobył  Złoty  Dyplom  w  kategorii  Chóry  Szkół  Muzycznych  II  stopnia,  uzyskując  94  na  100  możliwych  do  zdobycia  punktów.  Młodzieży i chórmistrzowi serdecznie gratulujemy!

Sukcesy w warcabach 100-polowych

Podczas odbywającego się w naszej szkole w dniu 14 listopada 2019 roku turnieju w warcaby 100-polowe bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Wszystkie miejsca na podium w obu kategoriach wiekowych należały do dziewcząt z OSM: w kategorii dziewcząt z klas IV – V Julia Klińska zajęła I miejsce, Amelia Rybacka – II miejsce, a Wiktoria Lewandowska – III miejsce, zaś w kategorii dziewcząt z klas VI – VIII miejsce I zajęła Dominika Żarnowska, miejsce II – Julia Jęcka, a miejsce III – Kamila Jankowska. Wśród chłopców z klas VI – VIII miejsce II uzyskał Krzysztof Baranowski, a miejsce III – Daniel Jabłoński. Gratulujemy!

Złoty „Mikrofon dla Malucha”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w odbywającej się w dniu 25 października 2019 roku jubileuszowej   X   edycji   konkursu   "Mikrofon   dla   Malucha",   organizowanego   w   Klubie   Łęg   we    Włocławku      i     skierowanego     do     uczniów     klas     0 - III    szkół    podstawowych,  I  miejsce   i   złoty  medal  zdobyła  Marta  Kukowska  z  klasy  III  OSM.  Serdecznie  gratulujemy!

W dniu 24 października 2019 roku odbył się w naszej szkole zorganizowany przez Sekcję Instrumentów Strunowych Szkolny Konkurs „Miniatura”. Nagrody zdobyli:

w grupie młodszej:

Marta Kukowska kl. III OSM (skrzypce, naucz. A. Biernacka) – I miejsce,

Julia Dyszczyńska kl. IV OSM (skrzypce, naucz. A. Biernacka) – II miejsce,

Zofia Urbańska kl. III OSM (skrzypce, naucz. A. Nasarzewska) – III miejsce,

Zofia Ciesielska kl. IV c6 (gitara, naucz. P. Kowalski) – IV miejsce,

Ewa Wiśniewska kl. II c4 (gitara, naucz. P. Kowalski) – IV miejsce,

Laura Adamczewska kl. III OSM (skrzypce, naucz. A. Pilarska) – wyróżnienie I st.,

Inga Wesołowska kl. III OSM (gitara, naucz. P. Kowalski) – wyróżnienie I st.,

Aleksandra Kręcicka kl. IV c6 (skrzypce, naucz. A. Biernacka) – wyróżnienie I st.,

Filip Kukucki kl. III OSM (gitara, naucz. P. Kowalski) – wyróżnienie II st.,

Wiktoria Lewandowska kl. IV OSM (gitara, naucz. P. Kowalski) – wyróżnienie II st.;

w grupie starszej:

Anna Jankowska kl. V OSM (skrzypce, naucz. A. Nasarzewska) – I miejsce,

Jan Chaberski kl. V OSM (skrzypce, naucz. K. Kaleta) – II miejsce,

Julia Kołosowska kl. V OSM (gitara, naucz. W. Kondraciuk) – II miejsce,

Małgorzata Komar kl. V OSM (skrzypce, naucz. A. Nasarzewska) – II miejsce,

Jan Czachowski kl. V OSM (gitara, naucz. W. Kondraciuk) – III miejsce,

Martyna Prośniak kl. V OSM (wiolonczela, naucz. L. Matulewicz) – III miejsce,

Karolina Jęcka kl. V OSM (gitara, naucz. P. Kowalski) – IV miejsce,

Helena Mendrok kl. V OSM (skrzypce, naucz. V. Dzięcielewska) – IV miejsce,

Alicja Skoracka kl. V OSM (wiolonczela, naucz. L. Matulewicz) – IV miejsce,

Emilia Brenda kl. V OSM (skrzypce, naucz. V. Dzięcielewska) – wyróżnienie,

Julia Jerzewska kl. III c4 (skrzypce, naucz. V. Dzięcielewska) – wyróżnienie,

Roksana Kubajka kl. III c4 (skrzypce, naucz. V. Dzięcielewska) – wyróżnienie,

Katarzyna Płóciennik kl. V c6 (wiolonczela, naucz. E. Witczak) – wyróżnienie,

Zbigniew Walczak kl. V OSM (gitara, naucz. P. Kowalski) – wyróżnienie,

Mikołaj Żelazek kl. V OSM (skrzypce, naucz. V. Dzięcielewska) – wyróżnienie.

Grand prix na festiwalu piosenki religijnej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na odbywającym się w dniu 20 października 2019 roku w Lubaniu V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej „Nie lękajcie się” uczeń klasy śpiewu pani Wiesławy Kończewskiej-Plac, Wojciech Kowalski, zdobył Grand Prix! Wojciechowi akompaniowała pani Dorota Kuczyńska. Serdecznie gratulujemy!

Kujawsko – Pomorski Lider Edukacji

Miło nam poinformować, że nauczyciel Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, pan Michał Litwa, otrzymał wyróżnienie w konkursie „Kujawsko – Pomorski Lider Edukacji” w 2019 roku i znalazł się w gronie laureatów dorocznych nagród Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej.