pomoc

Nagrody 2022/2023

ROK SZKOLNY 2022/2023

I miejsce na X Ogólnopolskim Konkursie

Tercet 2 + 1 w składzie: Marta Kukowska, Kornelia Kuźma i Mikołaj Kukowski (VI OSM) zajął I miejsce w grupie VI „Duety i zespoły” kategorii muzycznej X Ogólnopolskiego Konkursu „Trzej Królowie w tradycji i oczach współczesnych”, który odbył się 5 stycznia 2023 roku w siedzibie szkół Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Modzerowie. Uczniów przygotowała pani Agnieszka Stasinowska. Serdecznie gratulujemy!

Sukcesy pianistów w Osieku nad Wisłą

Miło nam poinformować, że podczas I Regionalnego Konkursu Pianistycznego pod patronatem wójta gminy Obrowo, odbywającego się w dniu 10 grudnia 2022 roku w Osieku nad Wisłą, uczennica klasy fortepianu pani Moniki Rupczak, Katarzyna Karkoszka (II OSM) zdobyła III miejsce, zaś Piotr Michalski (IV OSM) z klasy fortepianu pani Jolanty Marciniak uzyskał wyróżnienie. Dyplomy za wyróżniające przygotowanie uczniów do konkursu otrzymały również panie Monika Rupczak i Jolanta Marciniak. Serdecznie gratulujemy!

Sukcesy pianistek w Sieradzu

Miło nam poinformować, że podczas XIV Muzycznych Spotkań Najmłodszych Pianistów zorganizowanych przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Sieradzu w dniu 9 grudnia 2022 roku uczennice klasy fortepianu pani Moniki Rupczak zostały nagrodzone: Salma Kołata-Raniszewska z klasy IV OSM zdobyła III miejsce, natomiast Katarzyna Karkoszka z klasy II OSM uzyskała wyróżnienie. Uczennicom oraz ich nauczycielce serdecznie gratulujemy!

Grand Prix Musica Patriae

Miło nam poinformować, że na odbywającym się w dniu 19 listopada 2022 roku I Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej Musica Patriae, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciele i Członkowie Chóru Kameralnego „Armia św. Jerzego” w Kościele Garnizonowym w Poznaniu, Młodzieżowy Chór CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku pod dyrekcją pana Mariana Szczepańskiego zdobył Grand Prix Festiwalu, został laureatem Złotego Pasma oraz zdobył nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu patriotycznego, jak również nagrodę specjalną dla najlepszego dyrygenta festiwalu – pana Mariana Szczepańskiego. Gratulujemy chórzystom i ich chórmistrzowi!

Nagroda w Wierszykarni

Miło nam poinformować, że w odbywającym się w dniu 17 listopada 2022 roku XVII Konkursie Recytatorskim dla Dzieci i Młodzieży „Wierszykarnia”, zorganizowanym przez Centrum Kultury „Browar B.”, jedną z trzech równorzędnych nagród w kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV – VI zdobył uczeń Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, Piotr Michalski z klasy IV OSM. Opiekunem Piotra była pani Karolina Matusiak-Bednarek. Serdecznie gratulujemy!

W dniu 27 października 2022 roku odbył się w naszej szkole zorganizowany przez Sekcję Instrumentów Strunowych Szkolny Konkurs „Miniatura”. Nagrody zdobyli:

w grupie pierwszej:

Maksym Kaszubski kl. IV c6 (skrzypce, naucz. V. Dzięcielewska) – I miejsce,

Stanisław Kwiatkowski kl. IV OSM (skrzypce, naucz. A. Nasarzewska) – II miejsce,

Stanisław Szymański kl. IV OSM (skrzypce, naucz. J. Koralewska) – III miejsce,

Maria Gramza kl. IV OSM (wiolonczela, naucz. A. Chylińska) – wyróżnienie,

Julia Kapała kl. IV c6 (skrzypce, naucz. V. Dzięcielewska) – wyróżnienie,

Aleksandra Lewandowska kl. IV OSM (skrzypce, naucz. V. Dzięcielewska) – wyróżnienie,

Antonina Markowicz kl. IV OSM (skrzypce, naucz. V. Dzięcielewska) – wyróżnienie;

w grupie drugiej:

Małgorzata Błaszkiewicz kl. V OSM (skrzypce, naucz. A. Nasarzewska) – I miejsce,

Jan Żarnowski kl. V OSM (gitara, naucz. P. Kowalski) – II miejsce,

Antoni Plichta kl. V OSM (gitara, naucz. P. Kowalski) – III miejsce,

Marcelina Kamińska kl. V c6 (skrzypce, naucz. A. Nasarzewska) – wyróżnienie I st.,

Wiktoria Słomińska kl. III c4 (kontrabas, naucz. A. Wyrwicki) – wyróżnienie I st.,

Nikola Wądołowska kl. V OSM (wiolonczela, naucz. A. Chylińska) – wyróżnienie I st.,

Andrzej Kwiatkowski kl. V c6 (wiolonczela, naucz. A. Chylińska) – wyróżnienie II st.,

Aleksandra Migdalska kl. V OSM (wiolonczela, naucz. A. Chylińska) – wyróżnienie II st.,

Julia Szwarc kl. V OSM (skrzypce, naucz. K. Kaleta) – wyróżnienie II st.,

Wojciech Wasiak kl. V c6 (kontrabas, naucz. A. Wyrwicki) – wyróżnienie II st.;

w grupie trzeciej:

Marta Kukowska kl. VI OSM (skrzypce, naucz. A. Biernacka) – I miejsce,

Zofia Urbańska kl. VI OSM (skrzypce, naucz. A. Nasarzewska) – II miejsce,

Laura Adamczewska kl. VI OSM (skrzypce, naucz. A. Nasarzewska) – wyróżnienie,

Gabriela Celmer kl. VI OSM (gitara, naucz. Z. Zalewska) – wyróżnienie,

Roksana Grabowska kl. IV c4 (skrzypce, naucz. A. Biernacka) – wyróżnienie,

Karolina Stępień kl. V OSM (gitara, naucz. Z. Zalewska) – wyróżnienie.