Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

Lista osób przyjętych do ZSM na rok szkolny 2020/2021




Lista kandydatów przyjętych do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia
 
klasa I
1. Wiktor Buczkowski – gitara
2. Gabriela Dalecka – flet
3. Julia Jadwiga Dogońska – skrzypce
4. Antoni Kacprowicz – saksofon
5. Helena Kacprowicz – skrzypce
6. Kornelia Alicja Kasiborska – flet
7. Nadia Kozłowska – flet
8. Anna Kulczyk – perkusja
9. Nikodem Machowiec – fortepian
10. Antoni Nijakowski – saksofon
11. AntoninaWiktoria Podlewska – organy
12. Julia Rypińska – fortepian
13. Michalina Maria Smolińska – fortepian
14. Hanna Szymańska – fortepian
15. Łucja Helena Woźniak – fortepian
16. Alicja Wrocławska  – gitara
 
1. Katherine Anna Koch – do klasy II – flet
 
 
Lista kandydatów przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia
 
klasa I – cykl 4 – letni
1. Katarzyna Jaromirska – gitara
2. Nina Kamińska – klarnet
3. Martyna Lewandowska– wiolonczela
4. Wiktoria Anna Słomińska  – kontrabas
 
klasa I – cykl 6 – letni
1. Mikołaj Celmer – perkusja
2. Dagmara Leszczyńska – wiolonczela
 
 
Lista kandydatów przyjętych do Państwowej  Szkoły Muzycznej II stopnia
 
klasa I – wydział instrumentalny
1. Julia Bonowicz– fortepian
2. Mateusz Dobrowolski – trąbka
3. Dominika Gapska – saksofon
4. Jonasz Gładkowski – perkusja
5. Aleksandra Jasińska – trąbka
6. Aleksander Adam Kwiatkowski – fortepian
7. Szymon Piórecki – fortepian
8. Łukasz Sławianowski – akordeon
9. Adrianna Aleksandra Stachowiak – skrzypce
10. Amelia Zdrojewska – gitara
 
klasa I – wydział wokalny
1. Natalia Grzybowska
2. Katarzyna Sosnowska
3. Julia Stasinowska
4. Karolina Ewa Ślubowska
 
klasa III – wydział instrumentalny
1. Krzysztof Baranowski – akordeon
2. Oliwia Sara Bielak – skrzypce
3. Dawid Dębowski – fortepian
4. Maria Adela Jabłońska – fortepian
5. Justyna Masłowska – wiolonczela
6. Mateusz Płaczkiewicz – fortepian
7. Natalia Sienkiewicz – klarnet
8. Karolina Ewa Witwicka – fortepian
9. Dagmara Ewa Woźniak – skrzypce
10. Laura Elżbieta Woźniak – wiolonczela
11. Nicolas Wódkowski – kontrabas