Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

Pracownicy szkoły

DYREKCJA SZKOŁY
 
ROMAN KOZICKI - dyrektor

BEATA  CHEŁMINIAK  - wicedyrektor 

ALEKSANDRA BIERNACKA  - wicedyrektor

 

PRZEDMIOTY  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Karolina Matusiak-Bednarek - j.polski, wychowawca

Iwona Gonstal - j.polski

Grażyna Czerwińska - j.angielski, wychowawca

Daria Kijuk - j.angielski, wychowawca

Małgorzata Włocławska-Rygielska - j.hiszpański

Agata Chylińska - j.francuski

Agnieszka Sołtysiak - matematyka

Jolanta Jesionowska - matematyka

Joanna Piwek-Drożdżewska  - edukacja wczesnoszkolna

Hanna Zielińska - edukacja wczesnoszkolna, etyka

Michał Biernacki - wychowanie fizyczne, wychowawca

Maciej Muszyński - wychowanie fizyczne, wychowawca

Dorota Głażewska - przyroda

Joanna Piwońska - biologia

Joanna Wojtczak - geografia, przyroda

Izabela Brudzińska - chemia, fizyka

Sylwia Jaśpińska - Puzio - plastyka

s.Krystyna Waksmundzka - religia

Dawid Mendrok - religia (katecheza ewangelicka)

Jolanta Ziółkowska - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca

Grzegorz Poturalski - informatyka

Marek Kownacki - informatyka

Eliza Ludkiewicz - psycholog, etyka

Dobrawa Wiśniewska  - pedagog, wychowawca

Renata Hincz - logopeda

Ewa Krupińska - logopeda

Beata Chełminiak - wychowawca świetlicy szkolnej

Julita Kocimska - edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Stasinowska - wychowawca świetlicy szkolnej

Angelika Typiak - wychowawca świetlicy szkolnej

Marta Łodygowska - edukacja dla bezpieczeństwa

Ewa Szczepańska - biblioteka

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH

Ewa Grębocka-Stachowiak - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian dla wokalistów, akompaniament, zespół kameralny – kierownik sekcji

Magdalena Bazylko - fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

Anna Dąbrowska - fortepian dodatkowy

Krystyna Gralewska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

Beata Grzegorowska - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament

Maria Jasińska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów, akompaniament

Anna Jędrzejewska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów

Adam Klarecki - organy, improwizacja organowa, fortepian dodatkowy, akompaniament, zespół kameralny

Klaudia Kołata-Kucharska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

Dorota Kuczyńska - akompaniament

Jolanta Marciniak - fortepian, fortepian dodatkowy

Zbigniew Merecki - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament, zespół kameralny

Monika Rupczak - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

Monika Stanowska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy

Krzysztof Suwald - fortepian, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów, akompaniament

Ewa Szczepańska - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament

Jacek Szczepański - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

 

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW STRUNOWYCH

Katarzyna Kaleta - skrzypce, zespół kameralny – kierownik sekcji

Elżbieta Bednarek - altówka, zespół kameralny

Aleksandra Biernacka - skrzypce

Agata Chylińska - wiolonczela, zespół kameralny

Violetta Dzięcielewska - skrzypce

Marek Dzięcielewski - skrzypce

Przemysław Kowalski - gitara, zespół kameralny

Michał Litwa - wiolonczela

Ludomira Matulewicz - wiolonczela

Anna Nasarzewska - skrzypce

Aleksandra Pilarska - skrzypce, zespół kameralny

Ewa Witczak - wiolonczela, zespół instrumentalny

Andrzej Wyrwicki - kontrabas

Zofia Zalewska - gitara

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, AKORDEONU I PERKUSJI

Grzegorz Weręgowski - perkusja –  kierownik sekcji

Małgorzata Bętkowska - flet

Halina Brzezińska - flet

Sławomir Brzozowski - akordeon, zespół kameralny

Przemysław Gronkowski - klarnet, zespół kameralny

Dobrawa Grzymała - saksofon

Roman Kozicki - klarnet

Bogumiła Olejnik - obój

Anna Skowron - flet, zespół kameralny

Dariusz Zaleśny - saksofon, zespół kameralny

Jacek Zasada - flet 

Mieczysław Żelazko - trąbka, puzon, zespół kameralny

 

SEKCJA PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

Lucyna Klarecka - kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut, literatura muzyczna, formy muzyczne, historia muzyki –  kierownik sekcji

Anna Dąbrowska - rytmika, kształcenie słuchu

Magdalena Gorzkowska - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, harmonia, zasady muzyki z elementami edycji nut, historia muzyki, literatura muzyczna

Paulina Gostyńska - kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne, chór

Teresa Karpińska - zasady muzyki z elementami edycji nut, harmonia, formy muzyczne

Marta Miklaszewska - kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne, zasady muzyki z elementami edycji nut, literatura muzyczna

Dorota Reniecka - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, literatura muzyczna, historia muzyki, chór, zespół instrumentalny

Marian Szczepański - zespół wokalny, chór

 

WYDZIAŁ WOKALNY

Wiesława Kończewska - Plac - śpiew, dykcja i recytacja

  

ADMINISTRACJA

Magdalena Jezierska - kierownik gospodarczy

Grażyna Kowalewska - specjalista do spraw uczniowskich

Justyna Lewandowska - specjalista do spraw kadr

 

Mirosława Grabowska - sprzątaczka

Beata Jagodzińska - sprzątaczka

Agnieszka Kuraczyk - sprzątaczka

Bożena Literska - sprzątaczka

Anna Parczewska - sprzątaczka

Zofia Pawłowska - sprzątaczka

Joanna Tumińska - sprzątaczka

Mateusz Kędracki - stroiciel

Bogdan Świątkiewicz - robotnik magazynowy

Jan Łuczak - dozorca