Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

Pracownicy szkoły

DYREKCJA SZKOŁY
 
ROMAN KOZICKI - dyrektor

BEATA  CHEŁMINIAK  - wicedyrektor 

ALEKSANDRA BIERNACKA  - wicedyrektor

 

PRZEDMIOTY  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Karolina Matusiak-Bednarek - j.polski, etyka

Iwona Gonstal - j.polski

Grażyna Czerwińska - j.angielski

Daria Kijuk - j.angielski, etyka

Małgorzata Włocławska-Rygielska - j.hiszpański

Maria Bączyk-Małkiewicz - matematyka

Jolanta Jesionowska - matematyka

Joanna Piwek-Drożdżewska  - edukacja wczesnoszkolna

Urszula Frąckiewicz-Dorszewska - edukacja wczesnoszkolna

Hanna Zielińska - edukacja wczesnoszkolna, etyka

Michał Biernacki - wychowanie fizyczne

Maciej Muszyński - wychowanie fizyczne

Dorota Głażewska - przyroda

Joanna Piwońska - biologia, przyroda

Joanna Wojtczak - geografia

Izabela Brudzińska - chemia, fizyka

Sylwia Jaśpińska - Puzio - plastyka

s.Krystyna Waksmundzka - religia

Dawid Mendrok - religia

Jolanta Ziółkowska - historia, wiedza o społeczeństwie

Grzegorz Poturalski - informatyka

Marek Kownacki - informatyka, technika

Eliza Ludkiewicz - psycholog, etyka

Dobrawa Wiśniewska  - pedagog

Renata Hincz - logopeda

Beata Chełminiak - wychowawca świetlicy

Olimpia Czachowska - wychowawca świetlicy, logopeda

Agnieszka Stasinowska - wychowawca świetlicy

Angelika Typiak - wychowawca świetlicy

Julita Kocimska - wychowawca świetlicy

Marta Łodygowska - edukacja dla bezpieczeństwa

Ewa Szczepańska - biblioteka

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH

Ewa Grębocka-Stachowiak - fortepian, fortepian obowiązkowy, akompaniament – kierownik sekcji

Olga Aliokina-Rybińska - fortepian dodatkowy

Anna Dąbrowska - fortepian dodatkowy

Michał Chojnacki - fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

Jakub Gajdecki - fortepian, akompaniament

Krystyna Gralewska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

Beata Grzegorowska - fortepian, fortepian dodatkowy

Anna Jędrzejewska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy

Adam Klarecki - organy, improwizacja organowa, fortepian dodatkowy, zespół kameralny, akompaniament

Klaudia Kołata - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

Jolanta Marciniak - fortepian, fortepian dodatkowy

Zbigniew Merecki - fortepian, fortepian dodatkowy, zespół kameralny, akompaniament

Aleksandra Pazdyga - fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

Monika Rupczak - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament

Monika Stanowska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy

Ewa Szczepańska - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament

Jacek Szczepański - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

 

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW STRUNOWYCH

Katarzyna Kaleta - skrzypce – kierownik sekcji

Elżbieta Bednarek - skrzypce, altówka

Aleksandra Biernacka - skrzypce

Agata Chylińska - wiolonczela, zespół instrumentalny

Violetta Dzięcielewska - skrzypce

Marek Dzięcielewski - skrzypce, zespół kameralny

Wiesław Kondraciuk - gitara

Przemysław Kowalski - gitara

Michał Litwa - wiolonczela, zespół instrumentalny, zespół kameralny

Ludomira Matulewicz - wiolonczela

Anna Nasarzewska - skrzypce

Aleksandra Pilarska - skrzypce

Ewa Witczak - wiolonczela, zespół kameralny

Andrzej Wyrwicki - kontrabas

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH I PERKUSJI

Grzegorz Weręgowski - perkusja, zespół kameralny  –  kierownik sekcji

Małgorzata Bętkowska - flet

Halina Brzezińska - flet

Sławomir Brzozowski - akordeon

Przemysław Gronkowski - klarnet

Dobrawa Grzymała - saksofon, zespół kameralny

Roman Kozicki - klarnet

Jarosław Mrowiński - obój, zespół kameralny

Bogumiła Olejnik - obój

Anna Skowron - flet

Julia Stanecka - flet

Dariusz Zaleśny - saksofon

Jacek Zasada - flet 

Mieczysław Żelazko - trąbka, puzon, zespół kameralny

 

SEKCJA PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

Lucyna Klarecka - kształcenie słuchu, formy muzyczne, historia muzyki, harmonia  –  kierownik sekcji

Anna Dąbrowska - rytmika, kształcenie słuchu

Magdalena Gorzkowska - kształcenie słuchu, harmonia, audycje muzyczne, zasady muzyki z elementami edycji nut, historia muzyki, literatura muzyczna

Paulina Gostyńska - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, chór

Teresa Karpińska - zasady muzyki z elementami edycji nut, historia muzyki, harmonia, formy muzyczne

Marta Miklaszewska - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zasady muzyki z elementami edycji nut, literatura muzyczna

Dorota Reniecka - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zasady muzyki z elementami edycji nut, literatura muzyczna, chór, zespół instrumentalny

Marian Szczepański - zespół wokalny, chór

 

WYDZIAŁ WOKALNY

Wiesława Kończewska - Plac - śpiew, dykcja i recytacja

  

ADMINISTRACJA

Ewa Chylińska - kierownik administracyjny

Elżbieta Rumianowska - specjalista ds. uczniowskich - kasjer

Magdalena Jezierska - specjalista ds. instrumentów muzycznych i administracji

 

Mirosława Grabowska - woźna - sprzątaczka

Beata Jagodzińska - woźna - sprzątaczka

Agnieszka Kuraczyk - woźna - sprzątaczka

Bożena Literska - woźna - sprzątaczka

Anna Parczewska - woźna - sprzątaczka

Zofia Pawłowska - woźna - sprzątaczka

Joanna Tumińska - woźna - sprzątaczka

Dariusz Buława - stroiciel

Bogdan Świątkiewicz - rzemieślnik

Jan Łuczak - robotnik gospodarczy