KONKURS PLASTYCZNY pod nazwą

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MUZYKA WOKÓŁ NAS”

kategoria klas I – III

I miejsce                     – Lena Ułanowicz                             PSP ZE Wiedza

II miejsce                    – Maja Szymańska                           SP nr 14

III miejsce                  – Martyna Żmuda-Trzebiatowska PSP ZE Wiedza

wyróżnienia                – Lena Seroczyńska                           ZSK im. ks. J.Długosza

– Lidia Oleradzka                             PSP ZE Wiedza

– Szymon Pączkowski                     SP nr 14

kategoria klas IV – VII

I miejsce                     – Aleksandra Gągolewska              OSM

II miejsce                    – Bianka Puzio                                 OSM

III miejsce                  – Martyna Jakubowska                  SP nr 22

wyróżnienia                – Małgorzata Zasada                       OSM

– Jakub Błaszczyk                           SP nr 18

– Miłosz Balcerowski                       OSM

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

„ MUZYKA WOKÓŁ NAS”

Konkurs organizowany jest w Zespole Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych.

CELE KONKURSU

1. Rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży.

2. Kształtowanie   wrażliwości   estetycznej   poprzez   popularyzowanie   różnorodnych   form   plastycznych.

3. Uwrażliwianie dzieci i młodzieży na otaczającą nas muzykę i jej różnorodność.

4. Uczczenie jubileuszu 70-lecia Zespołu Szkół Muzycznych we Włocławku.

ZAŁOŻENIA ORGANIZACYJNE

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów kl. I – VII.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną, wcześniej niepublikowaną, samodzielnie wykonaną pracę.
  3. Na odwrocie pracy powinny znaleźć się następujące informacje: imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła, imię i nazwisko opiekuna.
  4. Praca powinna być wykonana w formacie A3 lub A4, techniką: rysunek kredkami, pastele suche, pastele olejne, techniki malarskie, wyklejanki (praca nie powinna zawierać elementów sypkich, takich jak ryż, kasze, makarony, muszle...), collage.
  5. Udział w konkursie oznacza udzielenie Organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy.

ZASADY KONKURSU

1. Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:

a) klasy I-III

b) klasy IV-VII

1. Ostateczny termin składania prac upływa 04.06.2018r.
  2. Prace dostarczone po tym terminie lub wykonane niezgodnie z regulaminem, nie będą oceniane.

ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD

1. O wyłonieniu zwycięzców decyduje powołana przez Organizatora, Komisja Konkursowa.
  2. Decyzja komisji jest ostateczna i nieodwołalna.
  3. Ogłoszenie wyników odbędzie się dnia 08.06.2018r.
  4. Nagrodą w konkursie jest dyplom i nagroda rzeczowa. Organizatorzy przewidują również wyróżnienia i drobne upominki.

Konkurs zrealizowano w ramach zadania dofinansowanego z budżetu gminy miasto Włocławek.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny w zakładce DO POBRANIA