KONKURS Czy mnie jeszcze pamiętasz?

Zespół Szkół Muzycznych                                                          Stowarzyszenie Promocji

im. Czesława Niemena                                                                i Wspierania Talentów

we Włocławku                                                                        przy ZSM we Włocławku

CZY MNIE JESZCZE PAMIĘTASZ?

KONKURS POPULARYZUJĄCY TWÓRCZOŚĆ CZESŁAWA NIEMENA

CELEM KONKURSU JEST:

• popularyzacja twórczości kompozytora, multiinstrumentalisty, piosenkarza i autora tekstów piosenek – Czesława Niemena, patrona włocławskiej Szkoły Muzycznej.

TERMIN PRZEPROWADZENIA KONKURSU:

7 listopada ( środa) 2018r., godz.10.00

MIEJSCE PRZEPROWADZENIA KONKURSU:

Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena, ul. Wiejska 29, Włocławek

1.   UCZESTNIKAMI KONKURSU mogą być uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej. Każda szkoła może zgłosić 3 reprezentantów. Udział uczniów jest dobrowolny i bezpłatny.

2.   WYMAGANIA:

• znajomość biografii i twórczości Czesława Niemena, na podstawie książki pt. ''Czy go jeszcze pamiętasz'' Dariusza Michalskiego oraz na podstawie materiałów zamieszczonych na stronie ZSM (http://www.zsmwlo.edu.pl/, w zakładce „Do pobrania”).
  • znajomość repertuaru Czesława Niemena na podstawie płyty Czesław Niemen – Złota kolekcja - '' Czas jak rzeka''.

3.   Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia uczestnictwa w konkursie do dnia 31 października 2018 r.

Karta zgłoszenia dostępna jest również na stronie ZSM w zakładce „Do pobrania”.

Zgłoszenia należy wysłać na adres:

Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena ul. Wiejska 29 87-800 Włocławek

lub drogą elektroniczną: monika.stanowska@wp.pl

4.   Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa.

5.   W przypadku jednakowej ilości punktów, jury dopuszcza możliwość zorganizowania dogrywki, która będzie polegała na rozpoznawaniu utworów Czesława Niemena po krótkiej prezentacji.

6.   Ostateczna interpretacja regulaminu należy do jury.