dziś jest: 18.02.2018
Konkursy \ 2016.04.26-27 VII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe - wyniki

 VII  WŁOCŁAWSKIE  SPOTKANIA  SKRZYPCOWE

 

„Klasycy wiedeńscy”

 

WŁOCŁAWEK  2016

 

 GRAND PRIX

 

MICHALINA KOSTKA

z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

GRUPA I

 

Laureaci:

 

I miejsce                     – ANNA BEATA WIELEŃSKA

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach

 

II miejsce                     – MAŁGORZATA KUBÓW

                                     z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I.J.Paderewskiego w Głubczycach

 

III miejsce                   – GABRIELA KAŹMIERCZAK

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

IV miejsce (ex aequo) – MARIA SILVESTRI

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego

                                       w Gdańsku

 

                                    – MIŁOSZ SKROBECKI

                                 z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Wieniawskiego w Łodzi

 

                                    – NIKODEM STĘPIEŃ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. F.Chopina w Będzinie

 

                                    – AGNIESZKA ZIÓŁKOWSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K.Szymanowskiego w Kole

 

V miejsce (ex aequo)  – MAJA GÓRSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. A.Tansmana w Łodzi

 

                                    – ZUZANNA JAGIELSKA

                                       z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 

                                       im. H.Wieniawskiego w Poznaniu

 

                                    – MATYLDA KRYSTASZEK

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego

                                       w Gdańsku

 

                                    – KLARA PIERZCHALSKA

                                       z Muzycznej Akademii Smyka w Kaliszu

 

                                    – ANNA ŚLĄZAK

                                       ze Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W.Szpilmana w Łodzi

 

                                    – NATALIA ZAWADZKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu

 

 

WYRÓŻNIENIA      – JAKUB CHUDOWOLSKI

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. E.Młynarskiego w Augustowie

 

                                    – IZABELA GRĘTKIEWICZ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J.Paderewskiego w Koninie

 

                                    – LIDIA NATALIA JASTRZĘBSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

                                    – WERONIKA KRUŻEWSKA

                                       z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

                                    – MAJA LIS

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Melcera w Kaliszu

 

                                    – ADRIANNA STACHOWIAK

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – WERONIKA STANKIEWICZ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. E.Młynarskiego w Augustowie

 

                                    – OLIWIA WALCZAK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K.Szymanowskiego w Kole

 

 

GRUPA II

Laureaci:

 

I miejsce                     – MICHALINA KOSTKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

II miejsce                     – MARTA KUBÓW

                                    z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I.J.Paderewskiego w Głubczycach

 

III miejsce                   – HANNA STECZEK

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

IV miejsce (ex aequo) – JULIA JASKOT

                                       ze Szkoły Muzycznej I stopnia im. F.Chopina w Solcu Kujawskim

 

                                    – MAŁGORZATA SURMAŃSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

                                    – ADRIANNA TREPIŃSKA

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego

                                       w Gdańsku

 

V miejsce (ex aequo)  – ZOFIA BACHURSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – ZOFIA FABINIAK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Melcera w Kaliszu

 

                                    – ADAM JÓZEF FALENTA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.Szymanowskiego w Toruniu

 

                                    – JULIANNA JENDRZEJ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Oleśnie

 

                                    – ANNA MICHALINA WIECZOREK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu

 

WYRÓŻNIENIA      – KAROLINA BENEDYKCIŃSKA

                                       ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Radziejowie

 

                                    – ANNA CISZEWSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. O.Kolberga w Warszawie

 

                                    – MAGDALENA KLOC

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach

 

 

 – NATALIA LERCH

    z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

 

 – JULIA PIETRZKIEWICZ

    z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego

    w Gdańsku

 

 

 – ANNA STRZELEC

    z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach

 

 

 – JULIA SZCZAKOWSKA

    z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach

 

 

 

GRUPA III

 

Laureaci:

 

I miejsce                     – JULIA CHARMUSZKO

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego

                                       w Gdańsku

 

II miejsce                     – AMELIA KASPRZYK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Z.Noskowskiego 

                                       w Krzeszowicach

 

III miejsce                   – MARIA SZOPA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. F.Chopina w Będzinie

 

IV miejsce                   – JULIA ARMIŃSKA

                                       z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

V miejsce (ex aequo)  – JAKUB HALINIAK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G.G.Gorczyckiego w Chełmnie

 

                                     – MARIA KORZENIEWSKA

                                       z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

                                    – ZUZANNA PRZYSTAŁOWSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – JULIA STANOWSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – WERONIKA SURMAŃSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

 

WYRÓŻNIENIA      – MARIA CHABERSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – KATARZYNA SIARKIEWICZ 

                                       z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

 

 

 

NAGRODY POZAREGULAMINOWE

 

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego:

 

JULIA CHARMUSZKO

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego w Gdańsku

 

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek dla Osobowości Konkursu:

 

MICHALINA KOSTKA

z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek dla najlepszego reprezentanta Włocławka:

 

GABRIELA KAŹMIERCZAK

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

 

Nagroda dla najmłodszych uczestników konkursu:

 

LIDIA NATALIA JASTRZĘBSKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

MAJA LIS

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Melcera w Kaliszu

 

 

Nagroda dla najmłodszych uczestników z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku:

 

GABRIELA KAŹMIERCZAK i GABRIELA SZYDŁOWSKA

 

 

Dwie nagrody dla najlepszego reprezentanta z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku:

 

ZOFIA BACHURSKA I GABRIELA KAŹMIERCZAK

 

 

© Zespół Szkół Muzycznych | design: Samba-AnaCom