dziś jest: 18.02.2018
Konkursy \ 2015.04.28-29 VI Włocławskie Spotkania Skrzypcowe - wyniki

 VI  WŁOCŁAWSKIE  SPOTKANIA  SKRZYPCOWE

 Dawne tańce i melodie ”

WŁOCŁAWEK  2015

 

nagroda główna GRAND PRIX

VI Włocławskich Spotkań Skrzypcowych „Dawne tańce i melodie

 

JOANNA JASIAK

z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach 

 

GRUPA I

Laureaci:

 

I miejsce                     – MAŁGORZATA SURMAŃSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

II miejsce                     – JULIA JASKOT

                                       ze Szkoły Muzycznej I stopnia im. F.Chopina w Solcu Kujawskim

 

III miejsce                   – ZOFIA FABINIAK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Melcera w Kaliszu

 

IV miejsce (ex aequo) – JUSTYNA KRÓLIK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K.Szymanowskiego w Kole

 

                                    – ZUZANNA SZUMIŃSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – FRANCISZEK SZYC

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego 

                                       w Kościerzynie

 

V miejsce (ex aequo)  – ZOFIA BACHURSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – KAROLINA BENEDYKCIŃSKA

                                       ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Radziejowie

 

                                    – JULIA PIETRZKIEWICZ

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego 

                                       w Gdańsku

 

                                    – JADWIGA SIMIŃSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. J.Zarębskiego

                                       w Inowrocławiu

 

WYRÓŻNIENIA      – MARTA JANKOWSKA

                                       z Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia Camerata Vladislavia 

                                       w Aleksandrowie Kujawskim

 

                                    – ALEKSANDRA KUPNA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Szeluty w Słupcy

 

                                    – WERONIKA STANKIEWICZ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. E.Młynarskiego w Augustowie

 

 

 

GRUPA II

Laureaci:

 

I miejsce                     – JULIA SŁABIŃSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach

 

II miejsce                     – AGATA BRANDENBURGER

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Chopina w Pile

 

III miejsce                   – MARIA CHABERSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

IV miejsce                  – ADAM FALENTA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.Szymanowskiego w Toruniu

 

V miejsce                     – FILIP CHETWYND

                                       z Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Golubiu-Dobrzyniu

 

WYRÓŻNIENIA      – ZOFIA KOWALSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. J.Zarębskiego

                                       w Inowrocławiu

 

                                    – ZUZANNA PRZYSTAŁOWSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – KRYSTYNA SICIAREK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. O.Kolberga w Warszawie

 

 – JULIA STANOWSKA

    z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

 – MATYLDA WOJTYŃSKA

    z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. O.Kolberga w Warszawie

 

 

GRUPA III

 

Laureaci:

 

I miejsce                     – JOANNA JASIAK

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach

 

II miejsce                     – SZYMON JANISZEWSKI

                                        z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Chopina w Pile

 

III miejsce                   – MIESZKO BASZCZAK

                                        z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 5 im. H.Wieniawskiego

                                        w Warszawie

 

IV miejsce (ex aequo) – KLAUDIA HODUR

                                        z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach

 

                                    – BARBARA SOWA

                                        ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Z.Noskowskiego w Gdyni

 

V miejsce                     – JULIA BALCZUNAS

                                        z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego

                                        w Gdańsku

 

 

WYRÓŻNIENIA      – TERESA OPALIŃSKA

                                       z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

                                    – WERONIKA SURMAŃSKA

                                        z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

NAGRODY POZAREGULAMINOWE

 

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego:

 

ADAM FALENTA

z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.Szymanowskiego w Toruniu

 

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek dla Osobowości konkursu:

 

AGATA BRANDENBURGER

z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Chopina w Pile

 

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek dla najlepszego reprezentanta Włocławka:

 

MARIA CHABERSKA

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

 

Nagroda Rady Rodziców Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku dla najmłodszych uczestników konkursu:

 

MICHAŁ BIELENDA

ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach

 

WERONIKA KRUŻEWSKA

z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

JAGIENKA KULCZYCKA

z Muzycznej Akademii Smyka w Kaliszu

 

 

© Zespół Szkół Muzycznych | design: Samba-AnaCom