Bajka Muzyczna "OSTINATO"

14 kwietnia 2024 r

Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku zaprasza najmłodszych mieszkańców Włocławka i okolic wraz z rodzicami na bajkę muzyczną zatytułowaną „Ostinato”. Spektakl z warstwą muzyczną przybliży widzom zjawisko muzyczne o tajemniczej nazwie ostinato. Zabrzmią zarówno autorskie utwory, jak i znane i popularne melodie w ciekawych aranżacjach. Przedstawienie będzie też świetną okazją do poznania instrumentów muzycznych, na których uczą się grać młodzi artyści uczęszczający do włocławskiej szkoły muzycznej.

Spektakl w reżyserii pani Katarzyny Michalskiej w wykonaniu działającej w szkole muzycznej grupy teatralnej „Sonostwory” zdobył III nagrodę w XVII Rejonowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych „Maska” w Brześciu Kujawskim. W niedzielę, 14 kwietnia 2024 roku, zostanie on zaprezentowany dwukrotnie, o godz. 11:00 i 13:00, w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych przy ul. Wiejskiej 29.

Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać od dnia 3 kwietnia 2024 roku w siedzibie Zespołu Szkół Muzycznych przy ul. Wiejskiej 29 (tel. 54 231 19 88) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

DRZWI OTWARTE

18 kwietnia 2024 r