dziś jest: 17.12.2017
Nagrody i wyróżnienia

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018 

 

II miejsce na Mikołajkowym Turnieju Unihokeja

 

Na odbywającym się w dniu 9 grudnia 2017 roku XI Mikołajkowym Turnieju w Unihokeja dla dziewcząt i chłopców z klas piątych, zorganizowanym przez UKS Południe działający przy SP 20, reprezentacja UKS Presto z naszej szkoły zdobyła drugie miejsce. Drużyna UKS Presto wystąpiła w składzie: Nadia Matczuk, Julia Jęcka (4 bramki), Marika Cichocka, Kamila Jankowska, Aleksandra Haśkiewicz (1 bramka), Jacek Wrocławski (G), Jakub Jastrzębowski, Wiktor Celmer, Michał Resiak (4 bramki). Drużynie oraz trenerowi – Maciejowi Muszyńskiemu serdecznie gratulujemy!

 

 

Mikołajkowy Turniej Warcabowy

 

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły podczas zorganizowanego w dniu 8 grudnia 2017 roku przez UKS PRESTO Mikołajkowego Turnieju Warcabowego adresowanego do uczniów OSM i SP 12. W kategorii klas I – III miejsce I zdobyła Natalia Kapuścińska a III miejsce – Borys Biernacki, obydwoje z klasy III OSM. W kategorii klas IV – V miejsce I uzyskała Barbara Jaźwiecka z klasy V B OSM. Natomiast w kategorii klas VI – VII miejsce I zajął Grzegorz Tomczak, miejsce II – Miłosz Balcerowski, a miejsce III – Kamil Nowak (wszyscy z klasy VII OSM).

 

 

 

I miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Artystycznym „Drogowskaz”

 

W dniach 1-2 grudnia 2017 r. w Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim odbył się  Ogólnopolski Przegląd Artystyczny „Drogowskaz”. Uczennica klasy VI OSM Julia Stasinowska zajęła I miejsce w kategorii soliści w grupie wiekowej 11-13 lat. Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sukces uczniów OSM w Mistrzostwach Włocławka w szachach

 

Podczas odbywających się w dniu 30 listopada 2017 roku Indywidualnych Mistrzostw Włocławka Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadpodstawowych w szachach na rok 2017 bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły: Natalia Kapuścińska z klasy III OSM zdobyła w swojej kategorii wiekowej I miejsce, zaś Grzegorz Tomczak z klasy VII OSM zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Wicemistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Unihokeju

 

W dniu 28 listopada reprezentacja OSM I stopnia wywalczyła tytuł wicemistrza w rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci w Toruniu Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju. W skład drużyny weszli: Krzysztof Baranowski (G), Jacek Wrocławski (G), Wiktor Zasada, Szymon Rosłonowski, Szymon Kukucki, Szymon Gallus, Stanisław Piotrowski, Mateusz Chmielewski, Dawid Dębowski, Mateusz Płaczkiewicz i Michał Resiak. Zawodnikom i trenerowi, panu Michałowi Biernackiemu, serdecznie gratulujemy!

 

 

Złoty Dyplom na festiwalu CANTANTES LUBLINENSIS

Młodzieżowy Chór CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku zdobył na odbywającym się w dniach 24-25 listopada 2017 roku II Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chóralnej CANTANTES LUBLINENSIS Złoty Dyplom, uzyskując 94,35 na 100 możliwych punktów. Młodzieży oraz dyrygentowi chóru, panu Marianowi Szczepańskiemu, serdecznie gratulujemy!

 

 

Szkolny konkurs uczniów  klas II i III fortepianu

Podczas szkolnego konkursu  uczniów klas II i III fortepianu, zorganizowanego przez Sekcję Instrumentów Klawiszowych w dniu 23 listopada 2017 roku nagrodzeni i wyróżnieni zostali następujący uczniowie:

I miejsce ex aequo:

Karolina Jęcka kl. III OSM, nauczyciel: Jolanta Marciniak

Natalia Kapuścińska kl. III OSM, nauczyciel: Zbigniew Merecki

II miejsce:

Zofia Tomczak kl. II OSM, nauczyciel: Beata Grzegorowska

III miejsce:

Marta Wilińska kl. III c6, nauczyciel: Beata Grzegorowska

Wyróżnienia:

Michał Drybs kl. III OSM, nauczyciel: Zbigniew Merecki

Zofia Popiołek kl. III OSM, nauczyciel: Monika Rupczak

Izabela Wawrzyniak kl. II c4, nauczyciel: Beata Grzegorowska

 
 

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica III roku wydziału wokalnego w klasie śpiewu Wiesławy Kończewskiej - Plac, Ewa Budzińska na odbywającym się w dniu 28 października 2017 roku w Olsztynie Ogólnopolskim Konkursie im. Feliksa Nowowiejskiego zdobyła trzecią nagrodę oraz nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu F.Nowowiejskiego. Wyróżnieniem za przygtowanie uczennicy uhonorowana została pani Wiesława Kończewska - Plac. Ewie akompaniowała pani Dorota Kuczyńska z ZSM w Toruniu. Gratulujemy!

 

 

 

Miniatura

W dniu 19 października 2017 roku odbył się w naszej szkole zorganizowany przez Sekcję Instrumentów Strunowych Szkolny Konkurs „Miniatura”. Nagrody zdobyli:

w grupie pierwszej:

Julia Kołosowska kl. III OSM (gitara, naucz. W. Kondraciuk) – I miejsce

Magdalena Hoffmann kl. II c4 (skrzypce, naucz. K.Kaleta) – II miejsce

Małgorzata Komar kl. III OSM (skrzypce, naucz. A.Nasarzewska) – III miejsce

Anna Jankowska kl. III OSM (skrzypce, naucz. A.Nasarzewska) – wyróżnienie

w grupie drugiej:

Gabriela Kaźmierczak kl. IV OSM (skrzypce, naucz. A.Nasarzewska) – I miejsce

Adrianna Stachowiak kl. IV c6 (skrzypce, naucz. A.Pilarska) – I miejsce

Julia Tybec kl. IV c6 (skrzypce, naucz. A.Pilarska) – II miejsce

Antonio Brzeski kl. IV OSM (skrzypce, naucz. A.Biernacka) – III miejsce

Gabriela Szydłowska kl. IV OSM (skrzypce, naucz. K.Kaleta) – III miejsce

Amelia Jasińska kl. III c4 (gitara, naucz. W.Kondraciuk) – wyróżnienie

w grupie trzeciej:

Zuzanna Szumińska kl. V OSM (skrzypce, naucz. A.Nasarzewska) – I miejsce

Zofia Bachurska kl. V OSM (skrzypce, naucz. A.Nasarzewska) – II miejsce

Amelia Bednarek kl. V OSM (wiolonczela, naucz. M.Litwa) – III miejsce

Nina Spisak kl. V OSM (wiolonczela, naucz. M.Litwa) – III miejce

Amelia Sztandarowicz kl. V OSM (skrzypce, naucz. A. Nasarzewska) – wyróżnienie

 

 

 

 

I miejsce na II Ogólnopolskim Konkursie Chóralnym w Toruniu

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na odbywającym się w dniu 14 października 2017 roku w ramach II Festiwalu Muzyki Sakralnej „MUSICA VERA” w Toruniu II Ogólnopolskim Konkursie Chóralnym, Młodzieżowy Chór CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku pod dyrekcją pana Mariana Szczepańskiego zajął pierwsze miejsce oraz otrzymał nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Chórzystom i chórmistrzowi gratulujemy!

 

 

 

 

 
     

  Nagrody i wyróżnienia z ubiegłych lat dostępne są w podfolderach -

serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

  

 

© Zespół Szkół Muzycznych | design: Samba-AnaCom