dziś jest: 18.02.2018
Konkursy \ 2014.04.15-16 V Włocławskie Spotkania Skrzypcowe - wyniki

V  WŁOCŁAWSKIE  SPOTKANIA  SKRZYPCOWE

 Miniatura polska ”

WŁOCŁAWEK  2014

 

I miejsce w konkursie V Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Miniatura polska

– nagroda główna GRAND PRIX

 

MARTA KUBÓW

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I.J.Paderewskiego w Głubczycach

 

 

 

 

GRUPA I

 

Laureaci:

 

I miejsce                      – AGATA BRANDENBURGER

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Chopina w Pile

 

II miejsce                    – HANNA STECZEK

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

III miejsce (ex aequo) – EMILIA CEBULA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

                                    – MAŁGORZATA SURMAŃSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

                                    – JULIA ZAWIERUCHA

                               z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia im. St.Moniuszki w Zespole                                       Państwowych Szkół Muzycznych w Katowicach

 

IV miejsce (ex aequo) – ZOFIA FABINIAK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Melcera w Kaliszu

 

                                    – LIDIA FILIPCZUK

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

                                    – ANNA LEŚNIEWSKA

                                 ze Szkoły Muzycznej I stopnia im. G.Bacewicz w Zespole Szkół Muzycznych w                                             Gdańsku – Wrzeszczu

 

                                    – HANNA WOJTKOWIAK

                                z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.Komedy – Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

 


 

GRUPA II

 

Laureaci:

 

I miejsce                     – WOJCIECH NIEDZIÓŁKA

                                  z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 4 im. K.Kurpińskiego w Warszawie

 

II miejsce                    – MARIA KORZENIEWSKA

                                   z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

III miejsce                  – MARIA SZOPA

                                   z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. F.Chopina w Będzinie

 

IV miejsce                  – WERONIKA SURMAŃSKA

                                  z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

V miejsce                    – JULIA CHARMUSZKO

                                  z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego w Gdańsku

 

 

WYRÓŻNIENIA      – WIKTORIA MAĆKOWIAK

                                  z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. H.Wieniawskiego                                        w Poznaniu

 

                                   – BARBARA PLISZKA

                                  z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

 


 

GRUPA III

 

Laureaci:

 

II miejsce                     – WIKTOR MIECZYKOWSKI

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płocku

 

III miejsce                   – NATALIA JAGIEŁŁO

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

IV miejsce (ex aequo) – ALEXANDRA PANASIUK

                                       z Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach

 

                                    – MARTA POCZTOWSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J.Paderewskiego w Koninie

 

V miejsce                     – KLAUDIA HODUR

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach

 

 

WYRÓŻNIENIA        – ALICJA JARA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

                                    – ZUZANNA TETELA

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach

 

 

 NAGRODY POZAREGULAMINOWE

 

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego:

 

AGATA BRANDENBURGER

z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Chopina w Pile

 

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek dla Indywidualności konkursu:

 

WOJCIECH NIEDZIÓŁKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 4 im. K.Kurpińskiego w Warszawie

 

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek dla najlepszego reprezentanta Włocławka:

 

NATALIA JAGIEŁŁO

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

 

Nagrody Rady Rodziców Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku dla najmłodszych uczestniczek konkursu:

 

MICHALINA KOSTKA

z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

MARTA POPIEL

z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.Komedy – Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

 

 

Nagroda Rady Rodziców Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku za udział we wszystkich edycjach Włocławskich Spotkań Skrzypcowych:

 

MARTA POCZTOWSKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J.Paderewskiego w Koninie


 

 

 

© Zespół Szkół Muzycznych | design: Samba-AnaCom