dziś jest: 18.02.2018
Konkursy \ 2013.04.24-25_IV Włocławskie Spotkania Skrzypcowe - wyniki

 

 

 

IV WŁOCŁAWSKIE SPOTKANIA SKRZYPCOWE

 

„Śpiewające skrzypce”

  

WŁOCŁAWEK 2013

 

 

 

GRUPA I

 

Laureaci:

I miejsce                      – KAMILA MALCZYK

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. J.Garści w Chrzanowie

 

II miejsce                     – MATEUSZ FORNALSKI

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Melcera w Kaliszu

 

III miejsce ex aequo     – JULIA JAWORSKA

z Warszawskiej Szkoły Muzycznej w Warszawie

 

– NATALIA KUCIŃSKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. S.Moniuszki w Grudziądzu

 

IV miejsce ex aequo    – AGATA BRANDENBURGER

z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Chopina w Pile

 

– MARIA SZOPA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. F.Chopina w Będzinie

 

V miejsce ex aequo     – MAJA GUMOWSKA

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

– DAGNA LEWANDOWSKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. F.Chopina w Miastku

 

WYRÓŻNIENIA        – MARIA CHABERSKA

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

– JAKUB HALINIAK

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G.G.Gorczyckiego w Chełmnie

 

– ADRIANNA SADOWSKA

z Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Solcu Kujawskim

 

– HANNA WOJTKOWIAK

z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.K.Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

 

 

 

GRUPA II

 

Laureaci:

I miejsce                      – WERONIKA HOFFMANN

z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.K.Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

 

II miejsce                     – JÓZEFINA BAŁDYKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K.Szymanowskiego w Kole

 

III miejsce                   – SZYMON JANISZEWSKI

z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Chopina w Pile

 

IV miejsce ex aequo    – EMILIA BARAŃSKA

z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

– DANIEL DZIATKOWIAK

z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

 

 

 

GRUPA III

 

Laureaci:

I miejsce                      – PAULINA SZWEDOWSKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

II miejsce                     – MARTA POCZTOWSKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J.Paderewskiego w Koninie

 

III miejsce ex aequo     – AGATA MISIAK

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. S.Moniuszki w Grudziądzu

 

– AGNIESZKA WOJTOWICZ

z Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. H.Wieniawskiego w Poznaniu

 

IV miejsce                   – MAŁGORZATA PODLIŃSKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

V miejsce                     – NICOLE BRONDER

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. J.Garści w Lublińcu

 

WYRÓŻNIENIA        – OLIVIA BUJNOWICZ

z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

– STANISŁAW IWASZKO

z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

– AGNIESZKA MICHALIK

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G.Bacewicz w Limanowej

 

 

 

GRAND PRIX

WERONIKA HOFFMANN

z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.K.Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

 

NAGRODY POZAREGULAMINOWE

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek za najlepsze wykonanie utworu

obowiązkowego:

JÓZEFINA BAŁDYKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K.Szymanowskiego w Kole

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek dla Indywidualności konkursu:

AGATA BRANDENBURGER

z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Chopina w Pile

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek dla najlepszego reprezentanta Włocławka:

MAJA GUMOWSKA

z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

Nagroda Rady Rodziców Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku dla najmłodszej uczestniczki konkursu:

HANNA WOJTKOWIAK

z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.K.Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

 

 

© Zespół Szkół Muzycznych | design: Samba-AnaCom