dziś jest: 18.02.2018
Konkursy \ 2013.04.10_VIII Włocławskie Spotkania Klas Fortepianu - wyniki

 

 

VIII WŁOCŁAWSKIE SPOTKANIA KLAS FORTEPIANU 10.04.2013 r.

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

  

 

I grupa wiekowa
I MIEJSCE - Michał Basista
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach
II MIEJSCE - Szymon Rosłonowski
Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku
III MIEJSCE - Oliwia Bubacz
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu
Nagroda za najlepsze wykonanie utworu dowolnego: Oliwia Bubacz
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu
WYRÓŻNIENIE - Amelia Jankowska
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu
WYRÓŻNIENIE - Helena Król
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
WYRÓŻNIENIE - Zuzanna Pawłowska
Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu
WYRÓŻNIENIE - Marek Wicenciak
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gnieźnie
WYRÓŻNIENIE - Gabriela Wasieleska
Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku


II grupa wiekowa
I MIEJSCE - Miłosz Rządkiewicz
Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu
II MIEJSCE ex aequo - Zofia Pniewska
Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu
II MIEJSCE ex aequo - Oskar Prusiński
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu
III MIEJSCE - Juliusz Wasieleski
Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku
Nagroda za najlepsze wykonanie utworu dowolnego: Miłosz Rządkiewicz
Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu


III grupa wiekowa
III MIEJSCE - Klaudia Pasternak
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Gryficach
WYRÓŻNIENIE - Alicja Ogińska
Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku


IV grupa wiekowa
I MIEJSCE - Kacper Suchanek
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Henryka Wieniawskiego nr 1
III MIEJSCE - Kacper Winiarski
Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Rypinie
WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Dybczyk
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz w Jaworznie
WYRÓŻNIENIE - Jakub Laskowski
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Gryficach


Ponadto Jury w składzie: prof. Zbigniew Lasocki, dr hab. Joanna Kaczmarska - Bieżyńska, mgr Oliwia Różańska, dr Zbigniew Merecki oraz mgr Anna Jędrzejewska - sekretarz, przyznało:

Grand Prix konkursu - Kacper Suchanek
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Henryka Wieniawskiego nr 1

Nagroda dla najlepszego Włocławianina - Szymon Rosłonowski
Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

Nagroda dla najmłodszego uczestnika - Gabriela Wasieleska
Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku
 

 

 

 

© Zespół Szkół Muzycznych | design: Samba-AnaCom