dziś jest: 22.10.2017
Konkursy

 

VIII  WŁOCŁAWSKIE  SPOTKANIA  SKRZYPCOWE

 

„Tańce świata”

 

WŁOCŁAWEK, 25 - 27 kwietnia 2017 r.

 

 

GRAND PRIX

 

MAJA CICHOŃ

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Wieniawskiego w Żaganiu

 

 

GRUPA I

 

Laureaci:

 

I miejsce                     – MARIANNA PAZHIK

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. M.Karłowicza w Krakowie

 

II miejsce                     – ANNA WIELEŃSKA

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach

 

III miejsce (ex aequo)   – BARTOSZ OLSZEWSKI

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K.Szymanowskiego                                           we Wrocławiu

 

                                    – NATALIA ZAWADZKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu

 

 

IV miejsce (ex aequo) – AMELIA CHODAKOWSKA

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Wieniawskiego

                                       w Łodzi

 

                                    – JOANNA HABICH

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Szprotawie

 

                                    – JUSTYNA KUCHCIAK

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Wieniawskiego w Łodzi

 

 

V miejsce (ex aequo)  – ZOFIA CZERWIŃSKA

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego

                                       w Gdańsku

 

                                    – BARBARA JANKOWSKA

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie

 

                                    – MAJA LIS

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im H.Melcera w Kaliszu

 

 

 

WYRÓŻNIENIA I st. – MACIEJ BAŁAGA

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach

 

                                    – IWA DRAPIŃSKA

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego

                                       w Gdańsku

 

                                    – JAGODA GUMIENNA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G.Bacewicz w Radomsku

 

                                    – MAŁGORZATA MIŚKOWIEC

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

                                    – KRZYSZTOF OPRAWKA

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płocku

 

                                    – MICHALINA REKSA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Melcera w Kaliszu

 

WYRÓŻNIENIA II st. – ADA BARTOSZEWSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K.Szymanowskiego

                                       w Płocku

 

                                    – EMILIA BĄCZKIEWICZ

                                       z Katolickiej Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Śremie

 

                                    – MARIA BOBOWICZ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. B.Zielińskiego w Wągrowcu

 

                                    – STANISŁAW NEEL – BOREK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 5 im. H.Wieniawskiego

                                       w Warszawie

 

                                    – ANTONINA CHILEWSKA

                                       z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

                                    – ALICJA FLISIKOWSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego

                                       w Kościerzynie

 

                                    – PATRYCJA GAŁĘZOWSKA

                                       z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. L.Różyckiego w Kielcach

 

                                    – AGATA GAWROŃSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie                                                                              Wielkopolskim

 

                                    – ALICJA GWOŹDZIŃSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. A.Tansmana w Łodzi

 

                                    – LIDIA NATALIA JASTRZĘBSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

                                    – HELENA MENDROK

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – JULIA OLEKSIAK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F.Chopina w Olsztynie

 

                                    – EMILIA PAPROCKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. St.Moniuszki w Łodzi

 

                                    – JULIA STAŃCZYK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. A.Tansmana w Łodzi

 

                                    – ANNA ŚLĄZAK

                                       ze Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W.Szpilmana w Łodzi

 

 

GRUPA II

Laureaci:

 

I miejsce                     – MAJA CICHOŃ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Wieniawskiego w Żaganiu

 

II miejsce                     – MARCELINA RUCIŃSKA

                                       z Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach

 

III miejsce                   – OLIWIA WALCZAK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K.Szymanowskiego w Kole

 

IV miejsce (ex aequo) – WIKTORIA BONCEL

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. S.Moniuszki w Zabrzu

 

                                    – ALEKSANDRA MANDRYK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M.Karłowicza w Zielonej

                                       Górze

 

                                    – NINA RAUKUĆ

                                       z Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach

 

                                    – AGATA SERWIN

                                       ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

                                    – MARIA ZACZYKIEWICZ

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.Szymanowskiego w Toruniu

 

V miejsce (ex aequo)  – ZOFIA FABINIAK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Melcera w Kaliszu

 

                                    – WIKTORIA JAKIEŁA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G.Bacewicz w Limanowej

 

                                    – JULIANNA JENDRZEJ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Oleśnie

 

                                    – GABRIELA KAŹMIERCZAK

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – MICHALINY KOSTKI

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

                                    – MELANIA ARTHEMIS NIKOLOPOULOU

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. E.Młynarskiego w Augustowie

 

                                    – JULIA SZCZYPIŃSKA

                                       z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K.Szymanowskiego                                                                    we Wrocławiu

 

 

WYRÓŻNIENIA      – ZOFIA BACHURSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – ZOFIA HISZPAŃSKA

                                       z Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach

 

                                    – MARCELINA JANUS

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. B.Zielińskiego w Wągrowcu

 

 – MARTYNA KANIA

    z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W.Rowickiego w Żywcu

 

 – ALEKSANDRA OSUCH

    z Zespołu Szkół Muzycznych im. M.Spisaka w Dąbrowie Górniczej

 

 – JULIA PIETRZAK

    z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

 – LENA STANISŁAWSKA

    z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

 – FRANCISZEK SZYC

    z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego

    w Kościerzynie

 

 – MARTYNA WARŻAWA

    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F.Nowowiejskiego

    w Gdańsku

 

 – NOEMI WRONA

    z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. E.Młynarskiego w Augustowie

 

 – AGNIESZKA ZIÓŁKOWSKA

    z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. K.Szymanowskiego w Kole

 

 

 

 

GRUPA III

Laureaci:

 

I miejsce                     – RACHELLE JUTRAS

                                       z Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Legionowie

                                      

II miejsce                     – NATALIA LERCH

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

                                      

III miejsce                   – HANNA STECZEK

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

IV miejsce (ex aequo) – MAGDALENA ŁABAJ

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Z.Nowskowskiego

                                       w Krzeszowicach

 

                                   – EMILIA ZIELIŃSKA

                                      ze Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. S.Wiechowicza w Krakowie

 

V miejsce (ex aequo)  – MARIA CHABERSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                    – MARIA SZOPA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. F.Chopina w Będzinie

 

 

WYRÓŻNIENIA      – JAKUB HALINIAK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G.G.Gorczyckiego w Chełmnie

 

                                    – ZUZANNA PRZYSTAŁOWSKA

                                       z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku

 

                                   – JULIA SAWIŃSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Melcera w Kaliszu

 

                                    – DOMINIKA SŁAWEK

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G.Bacewicz w Limanowej

 

                                    – KATARZYNA SWĘDROWSKA

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J.Paderewskiego w Słupsku

 

                                    – STANISŁAW WARDULIŃSKI

                                       z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. S.Moniuszki w Grudziądzu

 

                                   – MICHALINA ANNA WIECZOREK

                                        z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sieradzu

 

 

NAGRODY POZAREGULAMINOWE

 

 

Nagroda Prezydenta Miasta Włocławek za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego:

 

w grupie I – BARTOSZ OLSZEWSKI

z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K.Szymanowskiego we Wrocławiu 

 

w grupie II – MAJA CICHOŃ

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H.Wieniawskiego w Żaganiu

 

w grupie III – NATALIA LERCH

z Zespołu Szkół Muzycznych im. F.Rybickiego w Tychach

 

Nagrody dla najmłodszych uczestników konkursu:

 

ADA BARTOSZEWSKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K.Szymanowskiego w Płocku

 

ZOFIA CHRZEŚCIJAŃSKA

z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. A.Rubinsteina w Bydgoszczy

 

AGATA GAWROŃSKA

z Zespołu Szkół Muzycznych im. K.Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

 

EMILIA PAPROCKA

z Zespołu Szkół Muzycznych im. St.Moniuszki w Łodzi

 

ZUZANNA STASZEWSKA

z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. A.Tansmana w Łodzi

 

HANNA WRONISZEWSKA

z Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Osieku nad Wisłą

 

Nagroda dla najmłodszego uczestnika z Zespołu Szkół Muzycznych im. Cz.Niemena we Włocławku:

 

HELENA MENDROK

 

 

  

 

 

 

 * * * * * 

 

   

XI WŁOCŁAWSKIE SPOTKANIA KLAS FORTEPIANU

 

im. Tadeusza Chmielewskiego

 

 

Włocławek, 8 kwietnia 2016 r.

 

 

 

      Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu, które dostępne są

 

w podfolderze: 2016.04.08_XI Włocławskie Spotkania Klas Fortepianu - wyniki.

 

 

 

  

  

   

 

 

© Zespół Szkół Muzycznych | design: Samba-AnaCom