dziś jest: 17.12.2017
Pracownicy szkoły

DYREKCJA SZKOŁY
 
ROMAN KOZICKI - dyrektor

BEATA  CHEŁMINIAK  - wicedyrektor 

ALEKSANDRA BIERNACKA  - wicedyrektor

 

PRZEDMIOTY  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Karolina Matusiak-Bednarek - j.polski, etyka

Iwona Gonstal - j.polski

Grażyna Czerwińska - j.angielski

Daria Kijuk - j.angielski

Małgorzata Włocławska-Rygielska - j.hiszpański

Maria Bączyk-Małkiewicz - matematyka

Joanna Piwek-Drożdżewska  - edukacja wczesnoszkolna, informatyka

Urszula Frąckiewicz-Dorszewska - edukacja wczesnoszkolna

Anna Zbozień - edukacja wczesnoszkolna

Hanna Zielińska - edukacja wczesnoszkolna

Michał Biernacki - wychowanie fizyczne

Maciej Muszyński - wychowanie fizyczne

Dorota Głażewska - przyroda

Joanna Piwońska - biologia, przyroda

Joanna Wojtczak - geografia

Izabela Brudzińska - chemia, fizyka

Sylwia Jaśpińska - Puzio - plastyka

s.Krystyna Waksmundzka - religia

Dawid Mendrok - religia

Jolanta Ziółkowska - historia

Danuta Żydowo - wychowanie do życia w rodzinie

Grzegorz Poturalski - informatyka

Marek Kownacki - informatyka, technika

Eliza Ludkiewicz - psycholog, etyka

Dobrawa Wiśniewska  - pedagog

Renata Hincz - logopeda

Beata Chełminiak - wychowawca świetlicy

Olimpia Czachowska - wychowawca świetlicy, logopeda

Magdalena Lisiecka - wychowawca świetlicy

Agnieszka Stasinowska - wychowawca świetlicy

Angelika Typiak - wychowawca świetlicy

Ewa Szczepańska - biblioteka

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH

Ewa Grębocka-Stachowiak - fortepian, fortepian obowiązkowy, akompaniament – kierownik sekcji

Olga Aliokina-Rybińska - fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów, akompaniament

Anna Dąbrowska - fortepian dodatkowy

Jakub Gajdecki - fortepian dla wokalistów, akompaniament

Krystyna Gralewska - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament

Beata Grzegorowska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

Anna Jędrzejewska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, zespół kameralny

Adam Klarecki - organy, fortepian dodatkowy, zespół kameralny, akompaniament

Klaudia Kołata - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, akompaniament

Jolanta Marciniak - fortepian, fortepian dodatkowy

Zbigniew Merecki - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament

Agnieszka Pajor - fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów

Jacek Polański - fortepian, fortepian dla wokalistów, zespół kameralny

Monika Rupczak - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, zespół kameralny, akompaniament

Monika Stanowska - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów

Ewa Szczepańska - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament

Jacek Szczepański - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów, akompaniament

Paweł Wołowicz - fortepian, fortepian dodatkowy, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów, akompaniament

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW STRUNOWYCH

Katarzyna Kaleta - skrzypce – kierownik sekcji

Elżbieta Bednarek - skrzypce, altówka

Aleksandra Biernacka - skrzypce

Violetta Dzięcielewska - skrzypce

Marek Dzięcielewski - skrzypce

Wiesław Kondraciuk - gitara

Przemysław Kowalski - gitara

Michał Litwa - wiolonczela

Ludomira Matulewicz - wiolonczela

Anna Nasarzewska - skrzypce

Aleksandra Pilarska - skrzypce

Ewa Witczak - wiolonczela

Andrzej Wyrwicki - kontrabas, zespół kameralny

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH I PERKUSJI

Grzegorz Weręgowski - perkusja, zespół kameralny  –  kierownik sekcji

Małgorzata Bętkowska - flet

Halina Brzezińska - flet

Sławomir Brzozowski - akordeon

Przemysław Gronkowski - klarnet

Dobrawa Grzymała - saksofon, zespół kameralny

Roman Kozicki - klarnet

Jarosław Mrowiński - obój, zespół kameralny

Bogumiła Olejnik - obój

Anna Skowron - flet

Julia Stanecka - flet

Dariusz Zaleśny - saksofon

Jacek Zasada - flet 

Mieczysław Żelazko - trąbka, puzon, zespół kameralny

 

SEKCJA PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

Lucyna Klarecka - kształcenie słuchu, literatura muzyczna, formy muzyczne, historia muzyki, harmonia  –  kierownik sekcji

Marta Chylińska - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zasady muzyki z elementami edycji nut, literatura muzyczna

Olimpia Czachowska - dykcja i recytacja

Anna Dąbrowska - rytmika, kształcenie słuchu

Magdalena Gorzkowska - kształcenie słuchu, harmonia, audycje muzyczne, zasady muzyki z elementami edycji nut, historia muzyki, literatura muzyczna

Paulina Gostyńska - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, chór

Teresa Karpińska - literatura muzyczna, zasady muzyki z elementami notacji nut, historia muzyki, harmonia, formy muzyczne

Dorota Reniecka - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zasady muzyki z elementami edycji nut, chór

Marian Szczepański - zespół wokalny, chór

 

WYDZIAŁ WOKALNY

Wiesława Kończewska - Plac - śpiew

  

ADMINISTRACJA

Elżbieta Szymczak - główny księgowy

Ewa Chylińska - kierownik administracyjny

Anna Nadolska - specjalista ds.płac i  ubezpieczeń społecznych

Elżbieta Rumianowska - specjalista ds. uczniowskich - kasjer

Magdalena Jezierska - specjalista ds. instrumentów muzycznych i administracji

 

Dorota Borowiak - woźna - sprzątaczka

Mirosława Grabowska - woźna - sprzątaczka

Beata Jagodzińska - woźna - sprzątaczka

Agnieszka Kuraczyk - woźna - sprzątaczka

Bożena Literska - woźna - sprzątaczka

Anna Parczewska - woźna - sprzątaczka

Zofia Pawłowska - woźna - sprzątaczka

Joanna Tumińska - woźna - sprzątaczka

Teofil Fronczak - stroiciel

Bogdan Świątkiewicz - rzemieślnik

Jan Łuczak - robotnik gospodarczy

 

© Zespół Szkół Muzycznych | design: Samba-AnaCom